Cimbálová muzika Slanina zahraje v Luhačovicích

Cimbálová muzika Slanina vystoupí na den sv. Štěpána (26. 12. 2013) v krásném prostředí hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích, kde zpestří hostům a návštěvníkům hotelu a restaurace podvečer. Vystoupení naší cimbálky bude trvat od 18. do 21. hodin.

Členové CM Slanina jsou velmi potěšeni, že mohou vystupovat v tak reprezentativním prostoru, jakým bezpochyby tento hotel je. Ne náhodou zde trávil dlouhé pobyty i Leoš Janáček. Můžeme tak s nadsázkou říci, že se zde při Štěpánském posezení s Cimbálovou muzikou Slanina bude konat navázání na tradici úcty k folklóru a hledání inspirace v lidové hudbě.

Cimbálová muzika Slanina má pro své posluchače připravený široký repertoár lidových písní. Inspiraci našla naše cimbálka nejen na Moravě a obzvláště na Valašsku, ale také na Slovensku a v Maďarsku a nelze opominout ani vlivy cikánské či polské. Vystoupení CM Slanina je ale také ozvláštněno úpravou několika známých, ale nelidových melodií, které ovšem posluchači dobře znají. Muzikanti cimbálky tak mohou předvést svoji všestrannost i smysl pro hudební humor.

Těšíme se na setkání s posluchači a věříme, že jim připravíme příjemný kulturně-vánoční zážitek. Tak tedy nashledanou na Štěpána v Luhačovicích.

 
Specialista na:

Lidové písně

Lidovou instrumentální hudbu

Folklorní vystoupení

Formální i neformální firemní akce

Soukromé oslavy

Doprovodné akce

Kontakt:

Cimbálová muzika Slanina

Martin Kuchař

martin.kuchar@firmadat.cz

608 711 185

Cimbálovka Slanina - Youtube

cimbalovka_youtube

Videoukázky na kanálu Youtube ...